HDD EXT 2TB Toshiba 2,5" Canvio Basics HDTB520EK3AAID EK000566220
HDD EXT 2TB Toshiba 2,5" Canvio Basics HDTB520EK3AAID: EK000566220
- Cijena
- 150,00 €
HDD EXT 2TB Toshiba Canvio Basics HDTB520EK3AA, Kapacitet 2 TB, Interfejs USB3.0, Format 2,5, Boja Crna
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
HDD EXT 2TB Toshiba Canvio Basics HDTB520EK3AA, Kapacitet 2 TB, Interfejs USB3.0, Format 2,5, Boja Crna
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Toshiba |
| Kapacitet | 2000 GB |
| Format | 2.5" |
| Sučelje | USB 3.2 Gen 1 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 0.149 g |
| Dubina | 14 mm |
| Visina | 109 mm |
| Širina | 78 mm |