Samsung Galaxy Z Fold5 5G 12/512GB, Black, mobilni telefonID EK000581518
Samsung Galaxy Z Fold5 5G 12/512GB, Black, mobilni telefonID: EK000581518
Besplatna dostava
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Samsung Galaxy Z Fold5 5G 12/512GB, Black, mobilni telefon
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Wireless |
| Veličina ekrana | 7.6 " |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Prednja kamera | 4MP |
| Tip procesora | Snapdragon |
| Kapacitet baterije | 4400 mAh |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | IP68 vodu i prašinu |