Samsung ugradna mašina za suđe DW60M6040FW/ECID EK000471552
Samsung ugradna mašina za suđe DW60M6040FW/ECID: EK000471552
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
| Tip proizvoda | Mašine za pranje sudja |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Samsung |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Dužina | 66 |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 94 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 10.5 l |
| Buka (dB) | 44 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 13 |
| Broj programa | 6 |
| Brzi program | Ne |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odlaganje početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.5 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 66 cm |
| Neto težina | 47 kg |