MS ENERGY eBike i6 Green_REGID EK000596468
- Cijena
- 1.000,00 €
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 18.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Inovativan dizajn
Praktičan i sklopiv
Ultra kompaktan sklopivi eBicikl s kotačima od 16 inča, modernim bojama i praktičnom veličinom.
16" gume, mehaničke disk kočnice 140 mm prednje i 160 mm stražnje.
Prednja i stražnja.
Za vašu udobnost.
Okvir od legure magnezija
Izliven u jednom komadu. Lagan, visoke čvrstoće i elastičnosti, otporan na udarce i koroziju.
Preklapanje u dvije točke
+ metalne sklopive pedale
Praktičan za prtljažnik automobila i brodski odjeljak.
Glavne značajke
- Mehanizam za sklapanje
- LCD s jasnim prikazom
- Ultra kompaktna veličina
- Baterija 36V, 10 Ah, 360 Wh, izmjenjiva i integrirana u okvir
- Stražnja suspenzija
- Jedna brzina
- Senzor brzine za korisnika koji želi osjećaj vožnje eMopedom
- Okvir od magnezija + kotači od 16 inča s obručem od magnezija
- Metalne sklopive pedale
- Dostupan u tamnozelenoj ili crnoj boji
Tehničke specifikacije
Motor: 36V 250W stražnji hub motor
Baterija: 36V 10Ah, 360Wh
Doseg: do 60 km
Zaslon: LCD zaslon
Vilica: kruta vilica
Mjenjač: jedna brzina
Kočnice: mehaničke disk kočnice 140 mm prednje, 160 mm stražnje
Gume: CST 16*2.125
Težina: 21,9 kg (s baterijom)
Dimenzije: 1.340×520×1.080 / 765×445×700 mm
Certifikat: EN15194:2017
| Veličina okvira | 16 " |
| Veličina točka | 16 " |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Električni bicikli |
| Brand | MS Energy |
| Tip bicikla | Folding eBike |
| Domet | 60 km |
| Maksimalno opterećenje | 120 kg |
| Motor (W) | 250 W |
| Vrsta prednje kočnice | Mehanička disk kočnica |
| Vrsta zadnje kočnice | Mehanička disk kočnica |
| Lanac brand | KMC |
| Materijal pedala | Aluminijum |