MS ENERGY E-ROMOBIL THRUST 300XID EK000843865
MS ENERGY E-ROMOBIL THRUST 300XID: EK000843865
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 18.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Glavne značajke
✔Ekstremna snaga dvostrukog motora, svaki od 300 W, s peak snagom od 1100 W po motoru!
✔Ekstremni okretni moment
✔Baterija sa Smart BMS-om
✔Dvostruki ovjes sprijeda i straga
✔Mehaničke kočnice visoke kvalitete za sigurno zaustavljanje
✔Moderan zaslon
✔Ultra svijetlo prednje LED svjetlo + pokazivači smjera + stražnje LED svjetlo
✔Mehanizam za sklapanje praktičan za prijevoz kada nije u upotrebi
✔Gume protiv probijanja
✔Dostupan u atraktivnoj kombinaciji tamno sive i svijetlo sive boje
Tehničke specifikacije
MOTOR: 2 x 300W (2 x 1100 W peak)
BATERIJA: 48V 15Ah 720Wh with Smart BMS
DOSEG: do 60 km
BRZINA: 25 km/h hardverski ograničeno
ZASLON: LCD zaslon
OVJES: Prednji + stražnji
NAČIN RADA: 3 brzine
KOČNICE: Mehaničke disk kočnice + elektronička kočnica
GUME: 10 inča, bez zračnica, otporne na probijanje
TEŽINA: 32 kg
NOSIVOST: 120 kg
CERTIFIKAT: EN 17128
OTPORNOST: IP X4
| Brand | MS Energy |
| Tip proizvoda | Električni romobili |
| Garancija | 2 god |
| Domet | 60 km |
| Masa | 32 kg |
| Snaga motora | 600 W |
| Veličina točka | 10 " |
| Maksimalna brzina | 25 |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Sklopiv | Da |
| Baterija | 48 V |
| Vrijeme punjenja | 8 h |
| Materijal izrade | Aluminijum |