Infinix Hot 30i 4GB + 128GB Mirror Black, mobilni telefonID EK000563803
Infinix Hot 30i 4GB + 128GB Mirror Black, mobilni telefonID: EK000563803
Besplatna dostava
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Infinix Hot 30i 4GB /128GB/crna
| Brand | Infinix |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Wireless |
| Veličina ekrana | 6.56 " |
| Tip ekrana | IPS LCD |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | do 512 GB |
| RAM memorija | 4 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP + AI Camera |
| Prednja kamera | 5 MP |
| Tip procesora | Unisoc |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Operativni sistem | Android |