MOB Samsung S25 12/256 Dark BlueID EK000743203
MOB Samsung S25 12/256 Dark BlueID: EK000743203
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 05.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
MOB Samsung S25 12/256 Dark Blue
| Brand | Samsung |
| Boja | Tamno plava |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina ekrana | 6.2 " |
| Tip ekrana | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, 1080 x 2340, 2600 niti (peak) |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Zadnja kamera | 50 MP |
| Prednja kamera | 12MP |
| Tip procesora | Qualcomm SM8750-AC Snapdragon 8 Elite (3 nm) Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M) |
| Kapacitet baterije | 4000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 14 |
| Ostalo | 4,47 |
| Širina | 70.5 mm |
| Dubina | 7.2 mm |