Samsung Galaxy A13, 4/128GB, White mobilni telefonID EK000463705
Samsung Galaxy A13, 4/128GB, White mobilni telefonID: EK000463705
- 229,99 €
- Cijena
- 189,99 €
6.6 " 1080 x 2408 FHD+ ekran Interna memorija 128 GB, RAM 4 GB Kamera zadnja 50MP + 5MP + 2MP + 2MP Kamera prednja 8MP Baterija 5000 mAh
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
| Brand | Samsung |
| Boja | Bijela/Bijela |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.4 " |
| Tip ekrana | Super AMOLED, 90Hz (1080 x 2400) |
| Interna memorija | 128 GB |
| RAM memorija | 4 GB |
| Zadnja kamera | 48MP + 8MP + 5MP + 2MP |
| Prednja kamera | 13MP |
| Tip procesora | Exynos 1280 (5 nm), Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 12 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | NFC, senzor otiska prsta, IP67 otpornost na vodu, 25W brzo punjenje baterije |
| Visina | 159.7 mm |
| Širina | 74 mm |
| Dubina | 8.1 mm |