Samsung Galaxy A13, 4/128GB,Blue mobilni telefonID EK000463710
Samsung Galaxy A13, 4/128GB,Blue mobilni telefonID: EK000463710
- 229,99 €
- Cijena
- 194,99 €
6.6 " 1080 x 2408 FHD+ ekran Interna memorija 128 GB, RAM 4 GB Kamera zadnja 50MP + 5MP + 2MP + 2MP Kamera prednja 8MP Baterija 5000 mAh
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Samsung A137F Galaxy A13 4/128GB Blue
| Brand | Samsung |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.6 " |
| Tip ekrana | PLS TFT LCD, 1080 x 2408 (FHD+), Corning Gorilla Glass 5 |
| Interna memorija | 128 GB |
| RAM memorija | 4 GB |
| Zadnja kamera | 50MP + 5MP + 2MP + 2MP |
| Prednja kamera | 8MP |
| Tip procesora | Octa-Core, 2GHz |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 11 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | 25W brzo punjenje baterije, bočni senzor otiska prsta, 3.5mm utor za slušalice |
| Visina | 161.1 mm |
| Širina | 76.4 mm |
| Dubina | 8.8 mm |