Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Light green, mobilni telefonID EK000533194
Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Light green, mobilni telefonID: EK000533194
Besplatna dostava
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Light green, mobilni telefon
| Brand | Samsung |
| Boja | Zelena |
| Povezivanje | Wireless |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.4 " |
| Tip ekrana | Super AMOLED |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | do 1 TB |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zadnja kamera | 50 + 12 + 5 MP |
| Prednja kamera | 32 MP |
| Tip procesora | Exynos |
| Kapacitet baterije | 5000 mAh |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | IP68 vodu i prašinu |