Samsung Galaxy S23 8GB + 128GB Phantom Black, mobilni telefon (SM-S911BZKDEUC)ID EK000524100
Samsung Galaxy S23 8GB + 128GB Phantom Black, mobilni telefon (SM-S911BZKDEUC)ID: EK000524100
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.1 " |
| Tip ekrana | AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1080 x 2340, Gorilla Glass Victus 2 |
| Interna memorija | 128 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zadnja kamera | 50 + 10 + 12 MP |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Tip procesora | Qualcomm SM8550 Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm), Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Kapacitet baterije | 3900 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 13 |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | IP68 otpornost, GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, NFC, senzor otiska prstiju, 25W brzo punjenje baterije, zbog smanjenja zagađivanja okoliša Samsung je iz paketa uklonio USB adapter za napajanje i slušalice, kabel ,USB-C je u paketu |
| Visina | 146.3 mm |
| Širina | 70.9 mm |
| Dubina | 7.6 mm |