Samsung Galaxy S23 8GB + 256GB Phantom Black, mobilni telefon (SM-S911BZKGEUC)ID EK000530425
Samsung Galaxy S23 8GB + 256GB Phantom Black, mobilni telefon (SM-S911BZKGEUC)ID: EK000530425
Besplatna dostava
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Wireless |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| Veličina ekrana | 6.1 " |
| Tip ekrana | Dynamic AMOLED |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Zadnja kamera | 50 + 10 + 12 MP |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Tip procesora | Snapdragon |
| Kapacitet baterije | 3900 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sistem | Android |
| Ostalo | IP68 vodu i prašinu |