VIVAX smart KIDS watch 4G MAGIC 2 PinkID EK000848394
VIVAX smart KIDS watch 4G MAGIC 2 PinkID: EK000848394
- Cijena
- 84,00 €
Novi Vivax 4G Magic 2 je pametni sat za djecu s aplikacijom za roditelje(SE Tracker). Pametan dječji sat dolazi sa zaslonom na dodir u boji temnoštvom korisnih i sigurnosnih funkcija. Za pozive, po...
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Novi Vivax 4G Magic 2 je pametni sat za djecu s aplikacijom za roditelje(SE Tracker). Pametan dječji sat dolazi sa zaslonom na dodir u boji temnoštvom korisnih i sigurnosnih funkcija. Za pozive, poruke i vezu smobilnim uređajem koristi se SIM kartica s kompatibilnom 4G GSM mrežom.Birajte između dvije boje: pink i blue. Glavne odlike novog Vivaxpametnog sata su: praćenje lokacije GPS, video, telefonski razgovori ivodootpornost izražena IPX7 zaštitom. Pratite lokaciju vašeg djeteta ustvarnom vremenu na karti pomoću aplikacije, koristite pregled povijestikretanja te si osigurajte bezbrižnost uz Vivax Magic dječji sat.
| Tip proizvoda | Sportski gadgeti |
| Brand | Vivax |
| Boja | Roza |
| Garancija | 1 god |
| Ostalo | Praćenje lokacije putem GPS, 4G ili Wi-Fi mreže, kamera, alarm, video telefonski razgovor |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta ekrana | IPS |
| Veličina ekrana | 1.4 " |
| Rezolucija ekrana | 240 x 240 |
| Kapacitet baterije | 700 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Ne |
| Masa | 50 g |
| Dubina | 15 mm |
| Širina | 41 mm |
| Visina | 55 mm |
| Sučelje | LTE |