Hisense Mini-LED ULED TV 55" 65U6KQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, DTS Virtual X, Quantum Dot Colour, HDR10+ID EK000587131
Hisense Mini-LED ULED TV 55" 65U6KQ, 4K Ultra HD, Smart TV, VIDAA Smart OS, DTS Virtual X, Quantum Dot Colour, HDR10+ID: EK000587131
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | 2+3 godine garancije |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Operativni sistem | VIDAA |
| WiFI ugrađen | Da |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | ULED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 65 inch/165 cm |