SAMSUNG QLED TV QE65Q80DATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Direct Full Array, Motion Xcelerator 120 Hz, Quantum HDR+ **MODEL 2024**ID EK000609741
SAMSUNG QLED TV QE65Q80DATXXH, 4K Ultra HD, Smart TV, NQ4 AI Gen2 procesor, Direct Full Array, Motion Xcelerator 120 Hz, Quantum HDR+ **MODEL 2024**ID: EK000609741
- Cijena
- 2.029,00 €
Samsung QE65Q80DATXXH Neo QLED TV 65" ultra HD, Quantum matrix, Procesor Neural Quantum 4K
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | NQ4 AI Gen2 Procesor |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Operativni sistem | Tizen |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 65 inch/165 cm |