TCL 75C735 QLED TV 75" ultra HD DEMOID EK000465509
TCL 75C735 QLED TV 75" ultra HD DEMOID: EK000465509
Besplatna dostava
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
TCL 75C735 QLED TV 75" ultra HD DEMO
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | TCL |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2+3 god |
| Ostalo | Dolby Vision | Dolby Atmos | HDR10+ | AMD FreeSync Premium | Chromecast built-in | Game Bar | Game Master | Game Mode | Hands-free Voice Control 2.0 | Low Input Lag | Mega Dynamic Contrast | MEMC | Micro Dimming (2304 zones) | Motion Clarity Pro | Netflix | Noise Reduction | PVR / Timeshift | Quantum Dot Color | UHD AI Super Resolution | YouTube | EON Ready |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Težina | 30 kg |
| (V x Š x D) bez postolja | 961 mm x 1671 mm x 11.5-44-78-99 mm |
| (V x Š x D) s postoljem | 1025 mm x 1671 mm x 362 mm |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Operativni sistem | Android |
| Zvuk | 20 W |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | QLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Kompozitni ulaz | Da |
| Komponentni ulaz | Ne |
| HDR | Da |
| HDMI 2.1 | 1 kom |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Google Assistant | Da |
| Ethernet ulaz | Da |
| Dijagonala | 75 inch/190 cm |
| Digitalni izlaz | Da |
| Daljinski upravljač | SMART |
| CI+ | Da |