Televizor PHILIPS LED TV 70PUS7956/12, 4K, ANDROID, AMBILIGHT, SIVIID EK000425109
Televizor PHILIPS LED TV 70PUS7956/12, 4K, ANDROID, AMBILIGHT, SIVIID: EK000425109
- Cijena
- 950,00 €
Televizor PHILIPS LED TV 70PUS7956/12, 4K, ANDROID, AMBILIGHT, SIVI | Dijagonala: 70" / 178 cm | Maksimalna rezolucija: 3.840 x 2.160 | Tehnologija: LED | TV tuner: DVB-T2/C/S2 | Integrisani WiFi: Da |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Philips |
| Boja | Siva |
| Garancija | 2 god |
| Ostalo | A |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Android |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Dijagonala | 70 inch/178 cm |