VIVAX IMAGO A Series 65UHD10KID EK000466155
VIVAX IMAGO A Series 65UHD10KID: EK000466155
- Cijena
- 558,00 €
A Series AndroidTV je nova vrhunska VIVAX serija Smart TVa podržana Android 11 sistem. Wi-Fi ili Bluetooth povezivanje omogućuje Vam da Vaš novi TV bude novi prozor u svet, bilo da se radi o Video,...
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 29.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
A Series AndroidTV je nova vrhunska VIVAX serija Smart TVa podržana Android 11 sistem. Wi-Fi ili Bluetooth povezivanje omogućuje Vam da Vaš novi TV bude novi prozor u svet, bilo da se radi o Video, Filmskim sadržajima ili društvenim mrežama, a sve to na velikom ekranu u vrhunskoj kvaliteti , što uključuje HDR10 i Dolby Digital.Uz pomoć jednostavnog daljinskog upravljača s „Google Voice Search“ funkcijom, svi željeni sadržaji biće Vam brzo i lako dostupni! Zahvaljujući podršci Dolby formatima zvuka i slike, HDR sadržaj koji gledate izgledaće i zvučati veličanstveno. Uživaćete u slici koja odražava originalnu zamisao režiserai doživćete čist i dubok prostrani zvuk. Tražite televizor koji odgovara vašoj prostoriji? Ovaj Smart televizor dizajniran je za svaki prostor i priliku! Ekran gotovo bez okvira pristaje u skoro svaki interijer. Televizor dolazi sa 2GB radne (RAM) memorije te 8GB memorije za čuvanje aplikacija. Digitalni T2 H.265 prijemnik, Satelitski S2 prijemnik te mnogi drugi spoljašnji Audio/Video priključci omogućavaju potpunu povezivost na sve Vaše spoljašnje uređaje. Opustite se uz Netflix, PrimeVideo, gledajte YouTube + mnogobrojne druge aplikacije dostupne kroz Google Play trgovinu aplikacija. 100% kontrola kvaliteta svih proizvedenih jedinica. Svaki pojedini televizor prije silaska s proizvodne linije provede nekoliko sati u testnom radu i nakon toga se finalno testiraju sve funkcije kako bi krajnji korisnici dobili proizvod vrhunskog kvaliteta i pouzdanosti.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Vivax |
| Boja | Crna |
| Garancija | 2 god |
| VESA standard | 400 x 200 |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sistem | Android |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Dijagonala | 65 inch/165 cm |