Gorenje frižider NRKI4182P1ID EK000478953
Gorenje frižider NRKI4182P1ID: EK000478953
Besplatna dostava
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 246 l |
| Volumen prostora frižidera | 183 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 63 l |
| Potrošnja električne energije | 271 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje frižidera | Da |
| WiFI ugrađen | Ne |
| Visina | 177.2 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54 cm |
| Neto težina | 53 kg |
| Bruto težina | 56.9 kg |