Tesla kombinovani frižider RC2600HXEID EK000587758
Tesla kombinovani frižider RC2600HXEID: EK000587758
- Cijena
- 465,00 €
Tesla RC2600HXE kombinovani frižider, neto zapremina: 191l+71l, energ.klasa E, 55x56x180, inox
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 23.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Tesla RC2600HXE kombinovani frižider, neto zapremina: 191l+71l, energ.klasa E, 55x56x180, inox
| Brand | Tesla |
| Garancija | 2 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Ukupni volumen | 262 l |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Visina | 180 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 56 cm |
| Neto težina | 71 kg |