VIVAX HOME mašina za suđe DW-601262CL XID EK000795597
VIVAX HOME mašina za suđe DW-601262CL XID: EK000795597
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Jednostavno kvalitetno
VIVAX samostojeća mašina za pranje sudova DW-601262CL X
12 kompleta
Veliki kapacitet6 programa
Različiti režimiLED kontrola
Jednostavno upravljanjeVIVAX mašina za sudove omogućava pranje 12 kompleta posuđa.
6 programa uključuju intenzivno, EKO i brzo pranje.
SPECIFIKACIJE
VIVAX
| Kapacitet kompleta posuđa | 12 |
| Broj programa | 6 |
| Programi | Intenzivno, univerzalno, EKO, 90 min, naočare, brzo pranje |
| Dodatni tasteri | Incl.,/off, izbor programa, jače sušenje, pola popune, tajmer, roditeljska brava, početak/pauza |
| Ekran | LED signalizacija |
| Broj korpi | 2 |
| Gornja prskalica | Da |
| Donja prskalica | Da |
| Dodatna prskalica | Ne |
| Oprema korpi | Gornja + donja, police za šolje, korpa za pribor |
| Oprema uređaja | Slani hoper, cevi, uputstvo |
| Zaštita od prelivanja | Da |
| AquaStop | Ne |
| Energetska efikasnost | E |
| Buka (dB) | 49 |
| Boja | Inox |
| Materijal | Obojeni metal |
| Širina (cm) | 59.8 |
| Visina (cm) | 84.5 |
| Dubina (cm) | 60 |
| Širina pakovanja (cm) | 64.5 |
| Visina pakovanja (cm) | 87.1 |
| Dubina pakovanja (cm) | 64.5 |
| Neto masa (kg) | 40.1 |
| Bruto masa (kg) | n/a |
| Napajanje | 220-240V AC |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu...
| Tip proizvoda | Mašine za pranje sudja |
| Garancija | 3+2 god |
| Brand | Vivax |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 92 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 11 l |
| Buka (dB) | 49 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 12 |
| Broj programa | 6 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odlaganje početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Dubina | 60 cm |