Beko mašina za pranje veša WUE 7512D XAWID EK000543410
Beko mašina za pranje veša WUE 7512D XAWID: EK000543410
Besplatna dostava
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Beko mašina za pranje veša WUE 7512D XAW
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 7 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
Glavne Karakteristike
| Tip mašine za pranje veša: | Samostojeća |
| Bubanj: | Inox |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Fioka za tečni deterdžent: | Da |
| Zaštita od prelivanje vode: | Da |
| Kapacitet pranja veša: | 7 kg |
| Broj programa pranja veša: | 15 |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1000 rpm |
| Indikator toka programa: | Da |
| Automatska kontrola nivoa vode: | Da |
| Sistem automatske kontrole potrošnje vode: | Da |
| Kontrola neravnoteže bubnja: | Da |
Programi
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk: | Program za pamučni veš (čaršavi, navlake za jorgan, peškiri, donji veš i sl.) |
| 2. Eco Pamuk 40-60°C: | Omogućava veliku uštedu energije i vode, pere duže od ostalih programa. |
| 3. Sintetika: | Program za košulje,bluze,odjeća od sintetike miješana s pamukom)kraći ciklus pranja u odnosu na pamuk za zavjese i til koristite program Sintetika 40°C sa funkcijom pretpranja i funkcijom protiv gužvanja. |
| 4. Daily Xpress/Xpress Super Short: | Program predviđen za manje količine pamučne robe koja nije mnogo zaprljana, program trajanja za period od 28 i 14 min. |
| 5. Mix 40°C: | Program za pamučnu i sintetičku robu. |
| 6. Vuna/Ručno pranje: | Odaberite temperaturu koja je navedena na etiketama vaše odjeće.Za vunu upotrebljavajte odgovarajući deterdžent.Prati u skladu sa uputstvima na etiketi proizvoda. |
| 7. Gentle Care 20°C: | Program predviđen za osjetljive materijale. |
| 8. Centrifuga+Pumpa: | Koristi se za uklanjanje vode iz odjeće i da biste iscijedili vodu iz mašine. |
| 9. Shirts-košulje: | Program za košulje od pamuka ili sintetike i miješano. |
| 10. Down Wear: | Koristite ovaj program da perete kapute, jakne i sl. koji sadrže perje s oznakom "perivo u mašini" na datim odjevnim predmetima. Zahvaljujući posebnim profilima obrtaja, osigurano je da voda dosegne do vazdušnog prostora između perja. |
| 11. Hygiene 20°: | Pranje veša na niskoj temperaturi sa intezivnim i dugotrajnim ciklusom pranja. |
| 12. Lingerie: | Možete koristiti ovaj program da operete delikatni veš koji je pogodan za ručno pranje kao npr. zenski donji veš. Poželjno je koristiti mrežicu u koju se ubacuje osjetljivi veš. |
| 13. Outdoors/Sports: | Koristi se za pranje sportske odjeće i odjeće za aktivnosti van kuće koje sadrže tkaninu od mješavine pamuka/sintetike. |
| 14. Dark Care/Jeans: | Koristi se za zaštitu boje tamno obojenog veša i džinsa .Preporučuje se upotreba tečnog deterdženta ili deterdženta za vunu za tamno obojen veš. |
| 15. Classic: | Koristite program za pranje normalno zaprljanog, izdržljive pamučne i lanene garderobe. Iako pere duže od ostalih programa, omogućava veliku uštedu energije i vode. Stvarna temperaturu vode može biti različita od navedene temperature pranja. Kada u mašinu ubacite manje veša (npr. ½ kapaciteta ili manje), periodi u fazama programa mogu automatski postati kraći. U ovom slučaju energija i potrošnja vode će se više smanjiti, pružajući ekonomičnije pranje |
Funkcije
| Selekcija brzine centrifuge: | Da, bez centrifuge, 400, 600, 800, 1000 rpm |
| Selekcija temperature: | Da |
| Odloženi start: | Da |
| Pomoćna funkcija - 1: | Pretpranje/Održavanje higijene bubnja |
| Pomoćna funkcija - 2: | Fast +/Sigurnosno zaključavanje |
| Pomoćna funkcija - 5: | Ispiranje/Anti-gužvanje |
Tehničke karakteristike
| Energetska klasa: | E (A++) |
| Klasa centrifugiranja: | C |
| Potrošnja energije: | 78 kwh |
| Bučnost prilikom pranja: | 72 dBa |
| Potrošnja vode: | 45 l |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 47 cm |
| Brand | Beko |
| Garancija | 2+3 god |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | D |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 7 kg |
| Dubina mašine za pranje veša | Plitka |
| Broj okretaja | 1000 okr/min |
| Volumen bubnja | 49 l |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 69 kWh |
| Buka (dB) | 72 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 40 l |
| Broj programa | 15 |
| Brzi program | Da |
| Parni program | Da |
| Odlaganje početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje veša | Ne |
| Automatsko doziranje deterdženta | Ne |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 49 cm |
| Neto težina | 59 kg |
| Bruto težina | 60 kg |