Bosch mašina za pranje veša WAU24T40BYID EK000453094
Bosch mašina za pranje veša WAU24T40BYID: EK000453094
- Cijena
- 906,00 €
Mašina za pranje veša WAU24T40BY | Brand: Bosch | Energetska klasa: C | Kapacitet: 9kg | Broj obrtaja: 1200 | Motor: Eco silence drive | Dimenzije (VxŠxD): 84,8x59,8x55 cm |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch mašina za pranje veša WAU24T40BY
| Brand | Bosch |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | C |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina mašine za pranje veša | Standardna |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Buka (dB) | 71 dB |
| Broj programa | 15 |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 55 cm |