Tesla mašina za pranje veša WL71292MID EK000641597
Tesla mašina za pranje veša WL71292MID: EK000641597
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 01.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Tesla WL71292M veš mašina top-load
| Brand | Tesla |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | C |
| Punjenje | Gornje |
| Kapacitet pranja | 7.5 kg |
| Dubina mašine za pranje veša | Standardna |
| Broj okretaja | 1200 okr/min |
| Visina | 87.5 cm |
| Širina | 40 cm |