VIVAX HOME veš mašina WFL-100616CDSIID EK000798557
VIVAX HOME veš mašina WFL-100616CDSIID: EK000798557
- 335,00 €
- Cijena
- 281,00 €
VIVAX HOME veš mašina WFL-100616CDSI savršen je izbor za svako domaćinstvo koje traži pouzdano i energetski efikasno rešenje za pranje veša. Opremljena naprednim inverter motorom i energetskim razr...
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
VIVAX
Jednostavno kvalitetno
VIVAX mašina za pranje veša VFL-100616CDS
VIVAX mašina za pranje veša VFL-100616CDS je vrhunska mašina koja kombinuje jednostavnost upotrebe i visoku efikasnost.
Kapacitet bubnja od 6 kg, 1000 obrtaja centrifuge i LED displej omogućavaju lako upravljanje svakim ciklusom pranja.
Brzo pranje
Program "Brzo pranje 15 min" izbegava dugo pranje kratko nošene ili blago zaprljane odeće.16 programa
Programi uključuju dečiju odeću, sportsku odeću i brze cikluse od 15 i 42 minuta.Fleksibilna kontrola
Podešavanje temperature, brzine centrifuge i odloženog početka pranja.
SPECIFIKACIJE
VIVAX
| Kapacitet (kg) | 6 |
| Brzina u minuti | 1000 |
| Uzak (vitak) model | Ne |
| Popunjavanje | Prednja |
| Broj programa | 16 |
| Programe | Pamuk, ECO 40°-60°, Mešoviti veš, Donji veš, Dečija odziv, Responsive, Glomazna roba, Sintetika, Brzo 15', Brza 42', Sportska odeća, Jakne, Vuna, Čišćenje bubnjeva, Centrifuga, Puštanje centrifuga |
| Odložite početak pranja | Da |
| Dodatno podešavanje temperature | Da |
| Dodatno podešavanje brzine okretanja | Da |
| Prevaša | Da |
| Dodatno ispiranje | Da |
| Dodatni tasteri | Brzina okretanja, podešavanje temperature, odlaganje pranja, ispiranje,/Prewash, On/Off, Start/Break |
| Sigurnosna brava | Da |
| Tip motora | Klasični |
| Energetska efikasnost | E |
| Buka (dB) | 74 |
| Materijal | Obojenih metala |
| Boja | Beo |
| Širina (cm) | 59,5 |
| Visina (cm) | 85 |
| Dubina (cm) | 44 |
| Širina pakovanja (cm) | 65,2 |
| Visina pakovanja (cm) | 87 |
| Dubina pakovanja (cm) | 49,4 |
| Težina uređaja (kg) | 52 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti.
Proizvodi VIVAX-a dizajnirani su za jednostavnu upotrebu i dugotrajnost, prateći moderne potrebe domaćinstava.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju pouzdanost, performanse i moderan dizajn.
| Brand | Vivax |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | A |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 6 kg |
| Dubina mašine za pranje veša | Plitka |
| Broj okretaja | 1000 okr/min |
| Broj programa | 16 |
| Brzi program | Da |
| Odlaganje početka rada | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 44 cm |