Samsung ugradna rerna NV68A1110BB/OLID EK000587744
Samsung ugradna rerna NV68A1110BB/OLID: EK000587744
- Cijena
- 440,00 €
Samsung NV68A1110BB/OL ugradna rerna, kapacitet 68l, konvekcija, piroliza, LED displej, crna
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
5 godine garancije!Kupovinom odabranih Samsung frižidera, veš mašina i ugradne tehnike do 31.12.2025. dobijate 2+3 dodatne godine garancije na proizvod.Kako biste ostvarili pravo na navedene 3 godine dodatne garancije, potrebno je kupljeni uređaj registrovati na internet stranici SAMSUNG 5 GODINA najkasnije 30 dana od datuma kupovine, uz ostavljanje recenzije o proizvodu.
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Kataliza |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 68 l |
| Broj programa | 12 |
| Grill program | Ne |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Da |
| Ekran | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Neto težina | 31.4 kg |