Samsung ugradna rerna NV68A1110BS/OLID EK000402229
Samsung ugradna rerna NV68A1110BS/OLID: EK000402229
- Cijena
- 440,00 €
Samsung NV68A1110BS/OL ugradna rerna, kapacitet 68l, konvekcija, LED displej, siva
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Samsung NV68A1110BS/OL ugradna rerna, kapacitet 68l, konvekcija, LED displej, siva
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Kataliza |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 68 l |
| Broj programa | 5 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Ekran | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Neto težina | 31.4 kg |
| Bruto težina | 34.8 kg |