Samsung ugradna rerna NV7B41201AS/U3ID EK000649638
Samsung ugradna rerna NV7B41201AS/U3ID: EK000649638
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 25.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
5 godine garancije!Kupovinom odabranih Samsung frižidera, veš mašina i ugradne tehnike do 31.12.2025. dobijate 2+3 dodatne godine garancije na proizvod.Kako biste ostvarili pravo na navedene 3 godine dodatne garancije, potrebno je kupljeni uređaj registrovati na internet stranici SAMSUNG 5 GODINA najkasnije 30 dana od datuma kupovine, uz ostavljanje recenzije o proizvodu.
| Brand | Samsung |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 76 l |
| Broj programa | 20 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Ne |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Pečenje na više razina | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Da |
| Ekran | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.6 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 39.6 kg |