Vivax ugradna rerna BO-658FXHTD XID EK000402209
Vivax ugradna rerna BO-658FXHTD XID: EK000402209
- Cijena
- 365,00 €
Još moćnija rerna sa 9 programa dovešće svako jelo do savršenstva! Osim klasičnog programa zagrevanja gornjeg kao i donjeg grejača, tu je i Grill funkcija korišćenja rerne. kao i zagrevanje rerne s...
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 3+2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Jednostavno kvalitetno
VIVAX ugradbena pećnica BO-658FXHTD X
65 L
Velika zapremina rerne8 programa
Različiti režimi pečenjaVentilator
Ravnomerno pečenje
VIVAX ugradbena pećnica BO-658FXHTD X ima 8 funkcija pečenja uključujući klasično grejanje, roštilj i ventilatorsko pečenje.
Ventilator omogućava ravnomernu distribuciju toplote i pečenje na više nivoa.
LCD ekran sa satom, tajmerom i automatskim funkcijama olakšava upravljanje pećnicom.
Push dugmad, staklena kontrolna tabla i aluminijumska ručka doprinose modernom dizajnu.
Energetska klasa A omogućava ekonomično korišćenje uz visoke performanse.
SPECIFIKACIJE
VIVAX
| Tip rerne | Električna |
| Zapremina (l) | 65 |
| Snaga (W) | 3000 |
| Maks temperatura | 250°C |
| Broj programa | 8 |
| Programi | Osvetljenje, konvencionalno, roštilj, ventilator, donji grejač, odmrzavanje, ECO |
| Tajmer | Da |
| Digitalni ekran | Da |
| Dodatne funkcije | LCD ekran, tajmer, ventilator, push dugmad |
| Vodiči | Uklonjive hromirane rešetke |
| Oprema | Polica, plitka posuda |
| Odvojivo staklo | Da |
| Ventilator | Da |
| Regulator | Aluminijum |
| Energetska efikasnost | A |
| Materijal | Nerđajući čelik / staklo |
| Boja | Crna |
| Širina (cm) | 59.5 |
| Visina (cm) | 59.5 |
| Dubina (cm) | 57.5 |
| Težina (kg) | 28.8 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
| Kabl | Da, bez utikača |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 3+2 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Emajl |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 65 l |
| Broj programa | 9 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Ekran | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 57.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 59.5 cm |
| Neto težina | 28.8 kg |
| Bruto težina | 31.2 kg |