Tesla šporet CS5400SXID EK000410428
Tesla šporet CS5400SXID: EK000410428
Besplatna dostava
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
| Vrsta artikla | Samostojeći šporet |
| Energetski razred | A |
| Polja za kuvanje | 4 ringle: Dole levo: 145 mm, 1000 W Dole desno: 180 mm, 1000 W Gore desno: Ekspres ringla - 145 mm, 1500 W Gore levo: Ekspres ringla - 185 mm, 2000 W |
| Načini grejanja rerne | Gornji grejač Gornji i donji grejač Donji grejač Gril |
| Zapremina rerne | 48 l |
| Tip čišćenja | Čišćenje parom |
| Pribor | 1 pleh 1 rešetka |
| Osvetljenje rerne | 1 sijalica |
| Snaga | Maksimalno: 8300 W |
| Potrošnja električne energije | 0,71 kWh/ciklus |
| Boja | Inox |
| Težina | 40 kg |
| Dimenzije | 50 cm x 83 cm x 50 cm |
| Ostalo | Napon: 220 V / 50 Hz Crni emajl rerne Reljefne vođiće Duplo staklo na vratima koje može da se skine Raspon temperature: 40°C - 240°C |
| Poslovno ime proizvođača | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Turska |
| Prava potrošača |
| Tip proizvoda | Šporeti |
| Brand | Tesla |
| Garancija | 5 god |
| Boja | Inox |
| Tip šporeta | električni |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 48 l |
| Tip pećnice | Električna |
| Širina | 50 cm |