VIVAX HOME pročišćivač zraka AP-150M B AERIS MINIID EK000786809
- 87,00 €
- Cijena
- 80,00 €
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX PREČIŠĆIVAČ VAZDUHA AP-150M AERIS Mini
Unesite svježinu u svoj dom uz VIVAX AP-150M AERIS Mini, kompaktan i efikasan prečišćivač vazduha idealan za prostorije do 15 m².
Napredni HEPA 13 filter sa aktivnim karbonskim slojem uklanja do 99,95% štetnih čestica iz vazduha, uključujući prašinu, alergene, dim, dlake kućnih ljubimaca i neprijatne mirise.
Zahvaljujući tihom radu od samo 33 dB u najtišem režimu, uređaj je idealan za spavaće i dječije sobe, dok intuitivna touch kontrola omogućava jednostavno upravljanje brzinama ventilatora i tajmerom.
Moderan mat dizajn u tamno braon boji i kompaktne dimenzije omogućavaju da se AP-150M AERIS Mini savršeno uklopi u svaki enterijer uz čistiji i zdraviji vazduh.
| SPECIFIKACIJE |
|
| Količina čistog zraka (CADR) m3/h | 150 |
| Preporučena površina prostora (m2) | do 15 m2 |
| Razina buke Min/Max (dB) | < 33 / < 55 |
| Konzole | Dodirne tipke: Brzina ventilatora, Timer, Uklj./Isklj. |
| Razine protoka zraka | Low / Mid / High |
| Dodatne funkcije | Tajmer 2h, 4h, 6h; Upozorenje na zaprljan filter |
| PM2.5 senzor | Ne |
| Detekcija kvalitete zraka | Ne |
| Zamjenski filter | SFAP-150 |
| Boja | Tamno braon mat |
| Materijal | Plastika |
| Širina (cm) | 19 |
| Visina (cm) | 31 |
| Dubina (cm) | 19 |
| Širina pakovanja (cm) | 26.6 |
| Visina pakovanja (cm) | 35.5 |
| Dubina pakovanja (cm) | 23.8 |
| Masa uređaja neto (kg) | 2.2 |
| Masa uređaja bruto (kg) | 2.8 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
| Potrošnja: Stanje pripravnosti (Standby) (W) | n/a |
| Potrošnja: Isključeno stanje (Off) (W) | 0.4 |
| Maksimalno vreme potrebno za postizanje primenljivog načina niske potrošnje (min) | n/a |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve savremenog korisnika.
| Tip proizvoda | Prečišćivač vazduha |
| Boja | Smeđa |
| Stopa isporuke čistog zraka | 150 m³/h |
| Visina | 310 mm |
| Preporučena veličina prostorije | 15 m² |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Vivax |
| Širina | 190 mm |
| Buka (dB) | 55 dB |