Beko blender TBV 8106 BXID EK000438897
Beko blender TBV 8106 BXID: EK000438897
- Cijena
- 261,00 €
Blender TBV 8106 BX | Brand: Beko | Zapremina: 1.5l | Snaga: 1000W | Garancija: 2 godine |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Beko blender TBV 8106 BX
Beko bokal blender
| Naziv: | Bokal blender |
| Boja: | Crna |
| Sječivo: | Nerđajući čelik |
| Mogućnost podešavanja brzine: | Da + Pulsna funkcija |
| Dodaci: | Bokal, prenosiva čaša 700 ml |
| Zapremina bokala: | 1.5 lit. |
| Noževi od nerđajućeg čelika: | 6 |
| Posebna funkcija za: | Led, smuti, sos, vakum, vakum + blendanje i auto čišćenje |
Tehničke karakteristike
| Snaga: | 1000 W |
| Obrtaji: | 23000 rpm u minuti |
| Način rada: |
Struja
|
| Brand | Beko |
| Garancija | 2 god |
| Tip proizvoda | Blenderi |
| Snaga | 1000 W |