VIVAX HOME električni grill EG-4020HZID EK000307873
- Cijena
- 80,00 €
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
2200 W
Velika snaga250°C
Maksimalna temperaturaBambus
Prirodni dizajn| Snaga (W) | 2200 |
| Termostat | Da |
| Površina ploče | 43,0 × 23,0 cm |
| Posuda za masnoću | Da |
| Materijal ploče | Metalni nelepljivi |
| Boja | Boja drveta |
| Kućište | Bambus-drvo |
| Širina (cm) | 51,0 |
| Visina (cm) | 28,0 |
| Dubina (cm) | 6,0 |
| Širina pakovanja (cm) | 56,0 |
| Visina pakovanja (cm) | 33,0 |
| Dubina pakovanja (cm) | 10,5 |
| Težina (kg) | 2,7 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvalitetiu, pristupačnosti i inovativnosti. S jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je riječ o kućnim aparatima, klimatizaciji, audio-vizualnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje garantuju učinkovitost i dugovječnost. Bilo da birate pametne televizore, veš mašine, klima uređaje ili male kućne aparate, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitet i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobijaju više od samog proizvoda – dobijaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve savremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, s asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava.
| Tip proizvoda | Električni roštilji |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 2 god |
| Snaga | 2200 W |