VIVAX HOME smart grill SM-2100SG BID EK000786806
- 184,00 €
- Cijena
- 170,00 €
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
2100 W
Snažan grejačPametni senzor
Automatsko pečenjeLED ekran
Digitalna kontrola| Snaga (W) | 2100 |
| Termostat | Digitalno podešavanje sa LED ekranom |
| Površina ploče | 33,0 x 24,4 cm |
| Materijal ploče | Metalni nelepljivi |
| Boja | Crna |
| Kućište | Metal / staklo |
| Širina (cm) | 40,0 |
| Visina (cm) | 17,3 |
| Dubina (cm) | 33,8 |
| Širina pakovanja (cm) | 44,0 |
| Visina pakovanja (cm) | 39,7 |
| Dubina pakovanja (cm) | 21,8 |
| Neto masa (kg) | 6,2 |
| Bruto masa (kg) | 6,9 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
| Standby | - |
| Off | 0.5 |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvalitetiu, pristupačnosti i inovativnosti. S jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je riječ o kućnim aparatima, klimatizaciji, audio-vizualnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje garantuju učinkovitost i dugovječnost. Bilo da birate pametne televizore, veš mašine, klima uređaje ili male kućne aparate, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitet i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobijaju više od samog proizvoda – dobijaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve savremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, s asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava.
| Tip proizvoda | Tosteri |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 1 god |
| Snaga | 2100 W |