Vivax mikrotalasna pećnica MWO-2070 BLID EK000222234
- 120,00 €
- Cijena
- 90,00 €
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Jednostavno kvalitetno
VIVAX MIKROTALASNA RERNA MWO-2070 BL
VIVAX mikrotalasna rerna MWO-2070 BL donosi moderan dizajn i praktične funkcije koje će se savršeno uklopiti u svaku kuhinju.
Sjajna crna staklena površina omogućava jednostavno čišćenje i održavanje, dok digitalna kontrola i LED ekran pružaju lako i intuitivno upravljanje.
Mikrotalasna snaga od 700 W i zapremina od 20 litara omogućavaju brzo zagrijavanje i pripremu hrane uz dodatne funkcije poput odmrzavanja po težini ili vremenu, programiranog kuvanja i roditeljske zaštite.
Moderan izgled i praktične funkcije čine VIVAX MWO-2070 BL idealnim izborom za svakodnevnu upotrebu u svakom domu.
| SPECIFIKACIJE | |
| Zapremina rerne (l) | 20 |
| Kontrola funkcije | Digitalni |
| LED ekran | Da |
| Funkcija roštilja | Ne |
| Napajanje mikrotalasne | 700 |
| Snaga roštilja | - |
| Dodatne funkcije | Tajmer, otopljavanje po težini, otapanje po vremenu; kuvanje u fazama, programirano kuvanje, roditeljska brava |
| Vrata-materijal | Staklo |
| Drška-materijal | - |
| Kontrolna tabla-materijal | Staklo |
| Boja | Crna |
| Širina (cm) | 44 |
| Visina (cm) | 25.9 |
| Dubina (cm) | 33.6 |
| Širina pakovanja (cm) | 48.8 |
| Visina pakovanja (cm) | 29.1 |
| Dubina pakovanja (cm) | 38 |
| Težina uređaja (kg) | 10.5 |
| Napajanje | 230 V AC |
| Potrošnja: Stanje pripravnosti (Standby) (W) | n/a |
| Potrošnja: Isključeno stanje (Off) (W) | n/a |
| Maksimalno vreme potrebno za postizanje primenljivog načina niske potrošnje (min) | n/a |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve savremenog korisnika.
| Poslovno ime proizvođača | MS Industrial Ltd, Hong Kong |
| Poslovno ime uvoznika |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Tip proizvoda | Mikrotalasne pećnice |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Crna |
| Snaga | 700 W |
| Snaga mikrovalova | 700 W |
| Snaga grilla | 0 W |
| Broj stupnjeva snage | 5 |
| Kapacitet pećnice | 20 l |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Upravljanje | Okretni gumb/i + tipke |
| Ekran | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Timer | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 25.5 cm |
| Visina | 25.9 cm |
| Širina | 44 cm |
| Dubina | 33.6 cm |
| Neto težina | 11.4 kg |