Vivax mikrotalasna pecnica MWO-2079 BGID EK000222231
- 140,00 €
- Cijena
- 100,00 €
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX MIKROTALASNA RERNA MWO-2079 BG
VIVAX mini rerna MWO-2079 BG omogućava brzo podgrijavanje, odmrzavanje i pripremu hrane uz praktičnu funkciju roštilja.
Zapremina od 20 litara i mikrotalasna snaga od 700 W uz dodatnih 1000 W snage roštilja čine ovu rernu idealnim saveznikom u svakoj kuhinji.
Digitalna kontrola, LED ekran i veliki tanjir za pečenje omogućavaju jednostavno upravljanje i pripremu različitih vrsta hrane uz funkcije odmrzavanja, programiranog kuvanja i roditeljske zaštite.
Elegantna kombinacija crnog stakla i detalja od nerđajućeg čelika čini VIVAX MWO-2079 BG modernim i praktičnim dodatkom svakoj kuhinji.
| SPECIFIKACIJE | |
| Zapremina rerne (l) | 20 |
| Kontrola funkcije | Digitalni |
| LED ekran | Ja da |
| Funkcija roštilja | Ja da |
| Napajanje mikrotalasne | 700 |
| Snaga roštilja | 1000 |
| Dodatne funkcije | Roštilj, tajmer, otapanje po težini, odmrzavanje po vremenu; kuvanje u fazama, programirano kuvanje, roditeljska brava |
| Vrata-materijal | Nerđajući čelik - staklo |
| Drška-materijal | Nerđajući čelik |
| Kontrolna tabla-materijal | Nerđajući čelik |
| Boja | Crna |
| Širina (cm) | 43.9 |
| Visina (cm) | 25.8 |
| Dubina (cm) | 35.6 |
| Širina pakovanja (cm) | 48.8 |
| Visina pakovanja (cm) | 29.1 |
| Dubina pakovanja (cm) | 38 |
| Težina uređaja (kg) | 11.1 |
| Napajanje | 230 V AC |
| Potrošnja: Stanje pripravnosti (Standby) (W) | n/a |
| Potrošnja: Isključeno stanje (Off) (W) | n/a |
| Maksimalno vreme potrebno za postizanje primenljivog načina niske potrošnje (min) | n/a |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve savremenog korisnika.
| Poslovno ime proizvođača | MS Industrial Ltd, Hong Kong |
| Poslovno ime uvoznika |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Tip proizvoda | Mikrotalasne pećnice |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 1 god |
| Boja | Crna |
| Snaga mikrovalova | 700 W |
| Snaga grilla | 1000 W |
| Broj stupnjeva snage | 5 |
| Kapacitet pećnice | 20 l |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Upravljanje | Okretni gumb/i + tipke |
| Ekran | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Timer | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Promjer rotirajućeg tanjura | 25.5 cm |
| Visina | 29.1 cm |
| Širina | 38 cm |
| Dubina | 48.8 cm |
| Neto težina | 11.4 kg |