Vivax pegla IR-2200SSID ME-y79750
- 26,00 €
- Cijena
- 25,00 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Jednostavno kvalitetno
VIVAX PEGLA IR-2200SS
VIVAX pegla IR-2200SS sa snagom od 2200 W i podesivim termostatom brzo i efikasno uklanja nabore sa odjeće.
Rezervoar za vodu kapaciteta 350 ml i regulacija pare od 15 do 30 g/min omogućavaju snažno i ravnomjerno peglanje, čak i u vertikalnom položaju.
Sjajna grejna ploča od nerđajućeg čelika omogućava glatko klizanje po tkanini, dok funkcije protiv kapanja i samočišćenja osiguravaju sigurnu i dugotrajnu upotrebu.
Moderan dizajn i praktično dopunjavanje vodom čine peglanje jednostavnijim i prijatnijim svakodnevnim zadatkom.
| SPECIFIKACIJE | |
| Tip uređaja | Pegla na paru |
| Rezervoar za vodu | Integrisan u kućište |
| Napajanje (W) | 2200 |
| Zapremina rezervoara za vodu (L) | 0,35 |
| Količina na pari (g/min) | 15-30 |
| Vrsta grejne ploče | Sjajni nerđajući čelik |
| Funkcija protiv kapanja | Da |
| Samociscenje | Da |
| Vertikalno peglanje pare | Da |
| Regulacija snage pare | Da |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Prednja prskalica | Da |
| Širina (cm) | 29,5 |
| Boja | Bela / Plava |
| Materijal | Plastika / nerđajući čelik |
| Visina (cm) | 15,0 |
| Dubina (cm) | 12,0 |
| Širina pakovanja (cm) | 31,3 |
| Visina pakovanja (cm) | 16,3 |
| Dubina pakovanja (cm) | 12,5 |
| Težina uređaja (kg) | 1,1 |
| Napajanje | 220-240V AC |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve savremenog korisnika.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Plava |
| Tip proizvoda | Parne pegle |
| Snaga glačala | 2200 W |
| Snaga | 2200 W |
| Neprestana para | 30 g/min |
| Dodatna količina pare | 0 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 0.32 l |
| Automatsko isključivanje | Ne |
| Funkcija samočišćenja | Da |
| Neto težina | 1.25 kg |