VIVAX HOME parna postaja IRS-6015C WBL INFINITYID EK000817153
- Cijena
- 97,00 €
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX PARNA STANICA IRS-6015C WBL Infinity
VIVAX parna stanica IRS-6015C WBL Infinity pruža vrhunsko iskustvo peglanja zahvaljujući snažnom pritisku pare od 6 Bara i udaru pare do 240 g/min.
Veliki rezervoar zapremine 1,5 L omogućava dugotrajan rad bez čestog dopunjavanja vode, dok vertikalno ispuštanje pare olakšava peglanje odjeće direktno na vješalici.
„Titanium Fusion“ keramička ploča omogućava glatko klizanje po tkanini bez stvaranja mrlja, dok funkcije protiv kapanja i samočišćenja pružaju dodatnu sigurnost i dugotrajnu upotrebu.
Digitalna kontrola, ECO i Max režimi pare te automatsko isključivanje nakon 10 minuta čine peglanje jednostavnim, sigurnim i izuzetno efikasnim.
| SPECIFIKACIJE | |
| Tip uređaja | Pegla na pari |
| Rezervoar za vodu | Integrisan u stambeno |
| Napajanje (W) | 2200-2600 |
| Zapremina rezervoara za vodu (L) | 1,5 |
| Količina na pari (g/min) | 120 - 240 / 6 Bar |
| Vrsta grejne ploče | „Titanium Fusion“ Keramika |
| Funkcija protiv kapanja | Da |
| Samociscenje | Da |
| Vertikalno peglanje pare | Da |
| Regulacija snage pare | Da, ECO i Max |
| Automatsko isključivanje | Da, 10min |
| Prednja prskalica | Ne |
| Širina (cm) | 41,6 |
| Boja | Bela / Plava |
| Materijal | Plastika / keramika |
| Visina (cm) | 27,8 |
| Dubina (cm) | 20,3 |
| Širina pakovanja (cm) | 43,5 |
| Visina pakovanja (cm) | 32,7 |
| Dubina pakovanja (cm) | 24,2 |
| Masa uređaja neto (kg) | 2,7 |
| Masa uređaja bruto (kg) | 3,6 |
| Napajanje | 220-240V AC |
| Potrošnja: Stanje pripravnosti (Standby) (W) | - |
| Potrošnja: Isključeno stanje (Off) (W) | 0,35 |
| Maksimalno vreme potrebno za postizanje primenljivog načina niske potrošnje (min) | N/A |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve savremenog korisnika.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Bijela/plava |
| Tip proizvoda | Parne stanice |
| Snaga glačala | 2600 W |
| Pritisak pare | 6 bar |
| Neprestana para | 120 g/min |
| Dodatna količina pare | 240 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 1.5 l |
| Spremnik za vodu | Trajno ugrađen |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Sistem protiv vodenog kamenca | Da |
| Podsjetnik na uklanjanje kamenca | Ne |
| Dolijevanje vode za vrijeme peglanja | Ne |
| Visina | 27.8 cm |
| Dubina | 20.3 cm |
| Neto težina | 2.7 kg |