VIVAX HOME parna postaja IRS-8015B BGL INFINITY PROID EK000811031
- 195,00 €
- Cijena
- 180,00 €
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 28.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX PARNA STANICA IRS-8015B BGL Infinity
VIVAX parna stanica IRS-8015B BGL Infinity pruža vrhunsko iskustvo peglanja zahvaljujući snažnom pritisku pare od 8 Bara i maksimalnom udaru pare do 300 g/min.
Sistem dvostrukog zagrijavanja pare u kotlu i keramičkoj ploči omogućava konstantan, suv i snažan mlaz pare bez kapanja vode po tkanini, čak i pri najzahtjevnijem peglanju.
Veliki rezervoar zapremine 1,5 L omogućava dugotrajan rad bez čestog dopunjavanja, dok vertikalno ispuštanje pare olakšava peglanje odjeće direktno na vješalici.
Digitalna kontrola, automatsko podešavanje temperature i "Titanium Fusion" keramička ploča pružaju maksimalnu efikasnost, sigurnost i glatko klizanje po svim vrstama tkanina.
| SPECIFIKACIJE | |
| Tip uređaja | Pegla na pari |
| Rezervoar za vodu | Integrisan u stambeno |
| Napajanje (W) | 2520-3000 |
| Zapremina rezervoara za vodu (L) | 1,5 |
| Količina na pari (g/min) | 160 - 300 / 8 Bar |
| Vrsta grejne ploče | „Titanium Fusion“ Keramika |
| Funkcija protiv kapanja | Da |
| Samociscenje | Da |
| Vertikalno peglanje pare | Da |
| Regulacija snage pare | Da, 3 nivoa |
| Automatsko isključivanje | Da, 10min |
| Prednja prskalica | Ne |
| Širina (cm) | 41,0 |
| Boja | Crna / Zlatna |
| Materijal | Plastika / keramika |
| Visina (cm) | 29,8 |
| Dubina (cm) | 23,4 |
| Širina pakovanja (cm) | 46,0 |
| Visina pakovanja (cm) | 36,6 |
| Dubina pakovanja (cm) | 27,0 |
| Masa uređaja neto (kg) | 4,9 |
| Masa uređaja bruto (kg) | 6,9 |
| Napajanje | 220-240V AC |
| Potrošnja: Stanje pripravnosti (Standby) (W) | - |
| Potrošnja: Isključeno stanje (Off) (W) | 0,35 |
| Maksimalno vreme potrebno za postizanje primenljivog načina niske potrošnje (min) | N/A |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve savremenog korisnika.
| Brand | Vivax |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Zlatna |
| Tip proizvoda | Parne stanice |
| Snaga glačala | 3000 W |
| Pritisak pare | 8 bar |
| Neprestana para | 160 g/min |
| Dodatna količina pare | 300 g/min |
| Okomiti mlaz pare | Da |
| Kapacitet rezervoara za vodu | 1.5 l |
| Spremnik za vodu | Odvojiv |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Sistem protiv vodenog kamenca | Da |
| Podsjetnik na uklanjanje kamenca | Ne |
| Dolijevanje vode za vrijeme peglanja | Ne |
| Visina | 29.8 cm |
| Dubina | 23.4 cm |
| Neto težina | 4.9 kg |