Vivax toster grill SM-2000XID EK000641511
Vivax toster grill SM-2000XID: EK000641511
- 54,00 €
- Cijena
- 50,00 €
Sendvič ili ražnjić? Uz pomoć toster grilla VIVAX HOME toster grill SM-2000X sve je moguće. Snaga 2000 W, površina za pečenje 23x29 cm, grejne ploče sa premazom protivlepljenja, drška hladna na dod...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
VIVAX
Jednostavno kvalitetno
VIVAX toster roštilj SM-2000KS
2000 W
Snažna snaga29×26 cm
Velika površina2u1
Toster + roštilj
VIVAX toster roštilj SM-2000KS sa snažnim grejačem od 2000 W brzo priprema sendviče i roštilj specijalitete.
Velika površina od 29×26 cm omogućava pripremu većih komada hrane, a rasklapanjem se dobija duplo veća površina.
Nelepljive ploče i posuda za masnoću omogućavaju jednostavno čišćenje i održavanje.
Kućište od nerđajućeg čelika i termostat sa podešavanjem temperature pružaju sigurnost i preciznu kontrolu.
Može se koristiti kao roštilj, sendvič toster ili stolni grill.
| Snaga (W) | 2000 |
| Termostat | Da |
| Površina ploče | 29 × 26 cm |
| Materijal ploče | Metalno nelepljivi |
| Boja | Nerđajući čelik |
| Kućište | Nerđajući čelik |
| Širina (cm) | 34,4 |
| Visina (cm) | 12,9 |
| Dubina (cm) | 35,7 |
| Širina pakovanja (cm) | 38,3 |
| Visina pakovanja (cm) | 41,3 |
| Dubina pakovanja (cm) | 16,1 |
| Težina (kg) | 3,2 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
| Standby | - |
| Off | 0 |
| Vrijeme niske potrošnje | n/a |
| Brand | Vivax |
| Tip proizvoda | Tosteri |
| Snaga | 2000 W |