Vivax toster grill TS-1000XID EK000559065
Vivax toster grill TS-1000XID: EK000559065
- 34,00 €
- Cijena
- 32,00 €
Snaga 1000 W, svjetlosni indikator, varijabilni termostat, neprijanjajuća površina za pečenje 23x14cm, boja: crna sa inox detaljima
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Garancija: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
VIVAX
Jednostavno kvalitetno
VIVAX toster TS-1000 X
1000 W
SnagaNon-stick
PremazVertikalno
Odlaganje
Vivax toster TS-1000 X sa jednostavnim dizajnom i upotrebom momentalno priprema ukusne sendviče.
Zahvaljujući nelepljivoj površini, jednostavan je za čišćenje i održavanje.
Izolovani regulator i signalne lampice omogućavaju bezbednu i jednostavnu upotrebu.
Mogućnost vertikalnog odlaganja omogućava uštedu prostora u kuhinji.
| Snaga (W) | 1000 |
| Termostat | Da |
| Površina ploče | 23 × 14 cm |
| Materijal ploče | Metalno nelepljivi |
| Boja | Crna |
| Kućište | Metal / nerđajući čelik |
| Širina (cm) | 26,8 |
| Visina (cm) | 22,5 |
| Dubina (cm) | 8,6 |
| Težina (kg) | 1,27 |
| Napajanje | 220-240 V |
| Standby | - |
| Off | 0 |
| Vrijeme niske potrošnje | 0 |
| Brand | Vivax |
| Garancija | 1 god |
| Tip proizvoda | Tosteri |
| Snaga | 1000 W |