Rowenta usisivač RO2981EAID EK000407412
Rowenta usisivač RO2981EAID: EK000407412
Besplatna dostava
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
- Usisivač RO2981EA
- Brand: Rowenta
- Posuda od
- Snaga:
- Napredna cylonic tehnologija
- Garancija: 2 godine
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Rowenta |
| Garancija | 2 god |
| Snaga | 750 W |
| Snaga usisivača | 750 W |
| Buka (dB) | 69 dB |
| Kapacitet rezervoara za prašinu | 1.2 l |
| Radni domet | 7.6 m |
| Dužina kabla | 5 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Da |
| Neto težina | 4.87 kg |