Beko kombinovani frižider RCNE 720E3 VZPID EK000408701
Beko kombinovani frižider RCNE 720E3 VZPID: EK000408701
- Cijena
- 1.060,00 €
Frižider RCNE 720E3 VZP | Brand: Beko | Energetska klasa: A++ | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja:NeoFrost | Dimenzije (VxŠxD): 191,5x84x75 cm |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Beko kombinovani frižider RCNE 560E35 ZXB
| Sistem hlađenja: | Neo Frost |
| Bruto: | 720 l |
| Neto: | 430 l |
| Tip kontrole: | Na dodir |
| Display: | Da |
| Boja: | Inox |
| Mogućnost promjene smjera otvaranja vrata (opcija): | Da |
Tehnologije
| Neo Frost tehnologija: | Beko NEO FROST Tehnologija održava vlažnost u frižideru na optimalnom nivou (do 90%) i tako duže čuva svježinu namjernica. Pored toga, nezavisni sistemi hlađenja sprečavaju miješanje mirisa između odjeljaka i čuva kvalitet vazduha na maksimalnom nivou. Ova inovativna tehnologija bez stvaranja leda stvara mnogo stabilnije i brže hlađenje u odjeljku frižidera i zamrzivača na A+ nivou energetske efikasnosti. Tako voće i povrće zadržavaju svježinu u frižideru kao da su upravo ubrani u polju. |
| Ever Fresh+: | Ever Fresh+ tehnologija koja precizno kontroliše vlagu uz pomoć specijalnih vazdušnih kanala, vaše voće i povrće će ostati svježe i ukusno i do 30 dana. |
| Active Fresh Blue Light™: | Svi koji brinu i zdravoj ishrani biće srećni kada saznaju da Beko Active Fresh Blue Light™ tehnologija štiti intezitet vitamina C i ukus voća i povrća. Active Fresh Blue Light™ u Vašoj fioci za svježu hranu pomaže da voće i povrće nastavi fotosintezu, što znači da će biti do 30% bolje očuvano. |
| Pro Smart™ Inverter kompresor: | Pametna ušteda energije i novca. Sve to je moguće uz vrlo tih i efikasan rad - Pro Smart™ Inverter kompresora koji je četiri puta tiši od kompresora standardnog frižidera. |
Glavne Karakteristike
| Vrsta rashladnog sistema: | Neo Frost |
| Ledomat: | Ne |
| Mini bar: | Ne |
| Dispenzer za vodu: | Ne |
| Vrsta osvjetljenja: | LED |
| Odjeljak za brzo zamrzavanje: | Da |
| Multi zona: | Ne |
| Priključivanje na česmu: | Ne |
Oprema
| Pregrade u vratima: | 6 |
| Odjeljak za mliječne proizvode: | 1 |
| Odjeljak Ever Fresh za: | - Mix voće i povće - Povrće - Voće |
| Kalup za jaja: | 1 |
| Kalup za kockice leda: | 1 |
| Police Safety glass: | 2 |
| Rešetkasta pregrada: | Ne |
Zamrzivač
| Neto zapremina: | 160 l |
| Posuda za led: | Da |
| Unutrašnje svijetlo: | Ne |
| Fioke u zamrzivaču: | 3 |
| Brzo zamrzavanje: | Da |
| Kapacitet zamrzavanja: | 6 kg / 24 h |
Tehničke karakteristike
| Energetska klasa: | A++ |
| Bučnost u toku rada: | 41 dB |
| Godišnja potrošnja energije: | 377 kwh |
| Dimenzije: | 190 x 83 x 71 cm |
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Energetska klasa | A++ |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinovani frižider |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 590 l |
| Volumen prostora frižidera | 430 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 160 l |
| Visina | 191.5 cm |
| Širina | 84 cm |
| Dubina | 74.5 cm |