Beko mašina za pranje veša B5WF U 79418 WBID EK000532309
Beko mašina za pranje veša B5WF U 79418 WBID: EK000532309
Besplatna dostava
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Beko mašina za pranje veša B5WF U 79418 WB
Beko mašina za pranje veša 9 kg
| Tip kontrole: | Programator |
| Display: | Da |
| Tajmer: | Da |
| Kapacitet mašine: | 9 kg |
| Broj standardnih programa: | 15 |
| Boja: | Bijela |
Glavne Karakteristike
| Tip mašine za pranje veša: | Samostojeća |
| Bubanj: | Inox |
| Vrata: | XL |
| Zaključavanje programa: | Da |
| Način punjenja: | Frontalno |
| Fioka za tečni deterdžent: | Da |
| Zaštita od prelivanje vode: | Da |
| Kapacitet pranja veša: | 9 kg |
| Broj programa pranja veša: | 15 |
| Maksimalna brzina centrifuge: | 1400 rpm |
| Indikator toka programa: | Da |
| Automatska kontrola nivoa vode: | Da |
| Sistem automatske kontrole potrošnje vode: | Da |
| Kontrola neravnoteže bubnja: | Da |
Programi
| Zavisno od vrste tkanine, koristite sledeće glavne programe: | |
| 1. Pamuk: | Program za pamučni veš (čaršavi, navlake za jorgan, peškiri, donji veš). |
| 2. Eco Pamuk 40-60°C: | Omogućava veliku uštedu energije i vode, pere duže od ostalih programa. |
| 3. Sintetika: | Program za košulje, blize, odjeća od sintetike miješana sa pamukom. Ciklus pranja je kraći u odnosu na pamuk. Za zavjese i til koristite program Sintetika 40°C sa funkcijom pretpranja i funkcijom protiv gužvanja. |
| 4. Xpress/Super Xpress: | Program predviđen za manje količine pamučne robe koja nije mnogo zapranja. |
| 5. Vuna/Ručno pranje: | Odaberite temperaturu koja je navedena na etiketama vaše odjeće. Za vunu upotrebljavajte odgovarajući deterdžent. Prati u skladu sa uputstvima na etiketi garderobe. |
| 6. Gentle Care 20°C: | Program predviđen za osjetljive materijale. |
| 7. Downloaded program: | Specijalan program koji Vam omogućava da preuzimate dodatne programe pranja preko aplikacije HomeWhiz. |
| 8. Centrifuga+Pumpa: | Koristi se za uklanjanje vode iz odjeće da bi ste iscijedili vodu iz mašine. |
| 9. Shirts-Košulje: | Program za košulje od pamuka, sintetike ili miješano. |
| 10. Down Wear (Odjeća koja sadrži perje): | Ovaj program upotrebljavajte za pranje kaputa, prsluka, jakni itd. koji sadrže perje s etiketom "perivo u perilici". Zahvaljujući posebnim profilima centrifuge, voda ulazi u vazdušne raspore među perjem. |
| 11. Hygiene 20°C: | Pranje veša na niskoj temperaturi sa intezivnim i dugotrajnim ciklusom pranja. |
| 12. Stain Expert: | Ovaj program ima mogućnosti uklanjanja 24 vrste mrlja, nije predviđeno za osjetljive materijale. |
| 13. Outdoors/Sports: | Koristi se za pranje sportske odjeće i odjeće za aktivnosti van kuće, koje sadrže tkaninu od mješavine pamuka i sintetike. |
| 14. Dark Care/Jeans: | Koristi se za zaštitu boje, tamno obojenog veša i džinsa. Preporučuje se upotreba tečnog deterdženta ili deterdženta za vunu. |
| 15. Ispiranje: | Program ispiranja. |
Funkcije
| Selekcija brzine centrifuge: | Da, bez centrifuge, 600, 800, 1200, 1400 rpm/ Anti creasing |
| Selekcija temperature: | Da |
| Odloženi start: | Da |
| Pomoćna funkcija - 1: | Pretpranje/Održavanje higijene bubnja |
| Pomoćna funkcija - 2: | Steam Cure/Pet Hair Removal |
| Pomoćna funkcija - 3: | Fast+ |
| Pomoćna funkcija - 4: | Bluetooth |
Tehničke karakteristike
| Energetska klasa: | A |
| Klasa centrifugiranja: | B |
| Potrošnja energije: | 42 kwh |
| Bučnost prilikom pranja/centrifuge: | 50/72 dBa |
| Potrošnja vode: | 35 l |
| Dimenzije: | 85 x 60 x 55 cm |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | A |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 9 kg |
| Dubina mašine za pranje veša | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |