Beko ugradni firžider BU 1152 HCAID EK000381393
Beko ugradni firžider BU 1152 HCAID: EK000381393
- Cijena
- 305,00 €
Frižider BU 1152 HCA | Brand: Beko | Energetska klasa: A+ | Postavljanje proizvoda: Samostojeći | Način hlađenja: Samootapajući | Dimenzije (VxŠxD): 82x59,8x54,5 cm |
Saznaj više
Besplatna dostava
Garancija: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Beko ugradni firžider BU 1152 HCA
| Sistem hlađenja: | Samootapajući |
| Bruto: | 125 l |
| Neto: | 92 l |
| Tip kontrole: | Mehanički |
| Boja: | Bijela |
| Mogućnost promjene smjera otvaranja vrata: | Da |
Glavne Karakteristike
| Vrsta rashladnog sistema: | Samootapajući |
| Ledomat: | Ne |
| Mini bar: | Ne |
| Dispenzer za vodu: | Ne |
| Vrsta osvjetljenja: | LED |
| Odjeljak za brzo zamrzavanje: | Ne |
| Multi zona: | Ne |
| Priključivanje na česmu: | Ne |
Oprema
| Pregrade u vratima: | 2 |
| Odjeljak za mliječne proizvode: | Ne |
| Odjeljak za voće i povrće: | 1 |
| Kalupi za jaja: | Da |
| Kalupi za kockice leda: | 1 |
| Police Safety glass: | 2 |
| Rešetkasta pregrada: | 1 |
| Fioka za kockice leda: | Ne |
| Dodatak freon: | Ne |
Ledara
| Neto zapremina: | 15 l |
| Pregrada u zamrzivaču: | Ne |
| Pregrada za led: | Ne |
| Unutrašnje svijetlo: | Ne |
| Ledomat: | Ne |
| Pregrade u vratima: | Ne |
| Brzo zamrzavanje: | Ne |
| Fioke u zamrzivaču: | Ne |
| Kapacitet zamrzavanja: | 2 kg/24h |
Tehničke karakteristike
| Energeska klasa: | A+ |
| Bučnost u toku rada: | 39 db |
| Godišnja potrošnja energije: | 175 kwh |
| Dimenzije: | 82 x 60 x 55 cm |
125 lt : 82x60x54 : A:Built Under Fridge****(B115)
| Tip proizvoda | Frižideri |
| Brand | Beko |
| Garancija | 5 god |
| Energetska klasa | A+ |
| Postavljanje proizvoda | Ugradni |
| Tip uređaja | Frižider |
| Način hlađenja | Statički |
| Visina | 82 cm |
| Širina | 59.8 cm |