Gorenje mašina za pranje veša WA84CSID EK000367544
- Cijena
- 528,00 €
Besplatna dostava
Garancija: 2+3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Gorenje mašina za pranje veša WA84CS
Tehnički detalji
Energetski razred: B
Boja aparata: Bijela boja
PowerDrive
WaveActiv bubanj
Brzina centrifuge 1/1, 1/2, 1/4: 1400 / 1400 / 1400
Kapacitet: 8 kg
Zapremina bubnja: 54 l
Displej: LED display
Podešavanje odloženog početka rada: Podešavanje odloženog početka rada (24 h)
Hladno pranje: 15 C
Jednostavno korišćenje
EcoEye
Personalizovana podešavanja za sve programe
Broj programa 14
Osnovni programi: Pamuk, Mix sintetika, Vuna / Ručno pranje
Posebni programi: Antialergijski program / Automatski program / Majce / PowerWash 59' / SteamRefresh osvežavanje parom
Podešavanje temperature
Način pranja: NormalCare, EcoCare, TimeCare
Način pranja
SteamTech
Zvučni signal
SterilTub
StableTech stranice mašine - za stabilniju i tišu veš mašinu
DoseAid funkcija čuvanja deterdženta
Glatka vrata
Zaštita za djecu
Potrošnja električne energije na 100 ciklusa: 49 kWh
Dužina trajanja programa (pranje): 200 min
Nivo buke (centrifugiranje): 76 dB(A)re1pW
Potrošnja vode po ciklusu: 43 l
Potrošnja električne energije po ciklusu za program Eco 40-60C: 0,49 kWh
Dimenzije aparata (šxvxd): 60 × 85 × 54,5 cm
Dimenzije spakovanog aparata (šxvxd): 64 × 89 × 62,7 cm
Težina aparata: 68 kg
Bruto težina aparata: 69,4 kg
Potrošnja u režimu mirovanja: 0,3 W
Priključna snaga: 2.000 W
Osigurač: 10 A
| Brand | Gorenje |
| Garancija | 2+3 god |
| Tip proizvoda | Mašine za pranje veša |
| Energetska klasa | B |
| Vrsta motora | Inverter |
| Punjenje | Prednje |
| Kapacitet pranja | 8 kg |
| Dubina mašine za pranje veša | Standardna |
| Broj okretaja | 1400 okr/min |
| Volumen bubnja | 54 l |
| Buka (dB) | 76 dB |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 43 l |
| Broj programa | 14 |
| Brzi program | Ne |
| Parni program | Da |
| Odlaganje početka rada | Da |
| Funkcija za naknadno dodavanje veša | Da |
| Automatsko doziranje deterdženta | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 68 kg |
| Bruto težina | 69.4 kg |