UX3405CA-PZ109XID EK000811365
UX3405CA-PZ109XID: EK000811365
- Cijena
- 2.540,00 €
Brand: ASUS§Tip proizvoda: Računar - Prijenosnik§Boja: Plava§Video kamera: FHD 1080p,IR,Camera Shutter§Audio: HD Audio§Masa [kg]: 1.28§Mreža: Wi-Fi 7,Bluetooth 5.4,802.11be§Optička jedinica: n/a§VG...
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 20.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Brand: ASUS§Tip proizvoda: Računar - Prijenosnik§Boja: Plava§Video kamera: FHD 1080p,IR,Camera Shutter§Audio: HD Audio§Masa [kg]: 1.28§Mreža: Wi-Fi 7,Bluetooth 5.4,802.11be§Optička jedinica: n/a§VGA memorija [GB]: -§VGA model: Intel Arc Graphics§VGA: Intel§Vrsta SSD-a: M.2 PCIe NVMe§SSD[GB]: 1024§Naziv rezolucije: 3K§Svetlina ekrana[nits]: 500§Max.
| Tip proizvoda | Laptopovi |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Plava |
| Brand | Asus |
| Vrsta namjene laptopa | Ultrabook |
| Ekran na dodir | Da |
| Veličina ekrana | 14 " |
| Rezolucija ekrana | 2880 x 1800 |
| Brand procesora | Intel |
| Serija procesora | Core Ultra 9 |
| Model procesora | 285H |
| Brzina procesora | 5.4 GHz |
| Broj jezgra procesora | 16 |
| RAM memorija | 32 GB |
| Tip memorije | LPDDR5X |
| Kapacitet SSD 1 | 1024 GB |
| Posebna grafička kartica | Ne |
| Vrsta grafičke kartice | Intel |
| Model grafičke kartice | Intel Arc Graphics |
| Model grafičkog čipa | Intel Arc Graphics |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Osvjetljene tastature | Da |
| Optička jedinica | Ne |
| Broj HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB type C | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 1 kom |
| USB type C | 2 kom |
| Bluetooth | Da |
| Broj ćelija baterije | 4 |
| Masa | 1.28 kg |
| Ostalo | HD Audio |