Vodeno hlađenje za procesor Arctic Liquid Freezer III Pro 240 A-RGB(B)ID EK000773318
Vodeno hlađenje za procesor Arctic Liquid Freezer III Pro 240 A-RGB(B)ID: EK000773318
- Cijena
- 116,00 €
Liquid Freezer III Pro 240 A-RGB (black) : All-in-One vodeno hlađenje za CPU sa 240mm hladnjakom i 2x P12 PWM PST A-RGB ventilatora, kompatibilno s Intel 1700, 1851 i AMD AM4, AM5 socketom
Saznaj više
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 07.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Liquid Freezer III Pro 240 A-RGB (black) : All-in-One vodeno hlađenje za CPU sa 240mm hladnjakom i 2x P12 PWM PST A-RGB ventilatora, kompatibilno s Intel 1700, 1851 i AMD AM4, AM5 socketom
| Tip proizvoda | Frižider |
| Garancija | 2 god |
| Brand | Arctic |
| Dimenzije | 240 x 240 mm |
| Konektor | 4-pin |
| Promjer ventilatora | 240 mm |
| Socket | Intel 1700, 1851, AMD AM4, AM5 |
| Masa | 1675 g |
| Brzina ventilatora (RPM) | 2800 |
| Materijal frižidera | Aluminijum |
| Vrsta hlađenja | Vodeno |
| Boja osvjetljenja | RGB |