Eksterni Tvrdi Disk Seagate Basic Portable 2TBID EK000250806
Eksterni Tvrdi Disk Seagate Basic Portable 2TBID: EK000250806
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 26.05.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Basic Portable 2TB, 2TB, USB 3.0, 2,5", 20cm USB 3.0 kabel
| Garancija | 2 god |
| Boja | Tamno Siva |
| Brand | Seagate |
| Kapacitet | 2000 GB |
| Format | 2.5" |
| Sučelje | USB 3.0 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 170 g |
| Dubina | 15 mm |
| Visina | 117 mm |
| Širina | 80 mm |