Vanjski Tvrdi Disk WD Elements™ Portable 2TB, 2.5˝ID ME-290992
Vanjski Tvrdi Disk WD Elements™ Portable 2TB, 2.5˝ID: ME-290992
Besplatna dostava
Dostavljamo već od 06.04.2026
Garancija: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodat u korpu
Elements™ Portable 2TB, 2 TB, USB 3.0, 8 MB, 2,5", 5.400 rpm
| Prava potrošača |
| Tip proizvoda | Externi hard disk |
| Garancija | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Western Digital |
| Kapacitet | 2000 GB |
| Format | 2.5" |
| Sučelje | USB 3.2 Gen 1 |
| Napajanje | USB |
| Tip tvrdog diska | HDD |
| Masa | 130 g |